NAUKA  ||  PASJA  ||  ROZWÓJ

Microsoft Teams

 Aby dołączyć do zespołu, w którym odbędzie się III PSSCh oraz Dzień testowy (11.09.2021) dla prelegentów należy kliknąć przycisk Dołącz DO ZESPOŁU i postępować wg Instrukcji zamieszczonej poniżej. Dzień testowy ma na celu wyeliminowanie błędów technicznych podczas Sympozjum. To okazja do sprawdzenia widoczności prezentacji, plakatów oraz jakości sprzętu audiowizualnego.

Konieczne jest posiadanie konta Microsoft (@outlook.com, @hotmail.com) lub konta uczelnianego Microsoft, (darmowa rejestracja na: https://outlook.live.com/owa/).  Do zespołu MS Teams Sympozjum należy dołączyć najpóźniej 7 dni przed konferencją.

W razie problemów technicznych podczas Sympozjum prosimy o natychmiastowy kontakt z organizatorami. Osoby, które ze względu na problemy techniczne nie wygłoszą komunikatu lub po zgłoszeniu problemu ze względów logistycznych również nie wystąpią nie otrzymają certyfikatu wystąpienia i uczestnictwa w Sympozjum. Nie ma możliwości przesłania komunikatu w formie pliku i przeprowadzenia dyskusji przez chat tekstowy.