NAUKA  ||  PASJA  ||  ROZWÓJ
Niestandardowe wymiary 1200x1200 px.png
Ogólnopolska Konferencja On-Line
18-19 września 2021

on-line, Microsoft Teams
 

O PSSCh 

III Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne jest już trzecią edycją konferencji studencko-naukowych, które mają na celu zwiększenie potencjału naukowego młodych ludzi nauki. Sympozjum jest całkowicie bezpłatne i ogólnodostępne - zarówno dla uczestników aktywnych jak i biernych. W ramach PSSCh młodzi prelegenci (studenci, doktoranci i młodzi naukowcy) mogą przedstawić wyniki swoich badań lub problem z zakresu tematów popularno-naukowych.

Mając na uwadze pandemię COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo zarówno uczestników jak i prowadzących, trzecia edycja również zostanie przeprowadzona w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Po zakończeniu Sympozjum zostanie utworzona Książka Abstraktów zawierająca streszczenia wszystkich wystąpień, natomiast uczestnicy otrzymają certyfikat poświadczający wygłoszenie komunikatu i udział w III Pomorskim Studenckim Sympozjum Chemicznym.

Udział we wszystkich edycjach PSSCh był, jest i pozostanie darmowy! Sympozjum jest organizowane przez studentów oraz doktorantów pragnących budować potencjał naukowy studentów i zachęcić do uczestnictwa w tego typu wydarzeniach.

darmowe

PSSCh jest wydarzeniem o ogólnopolskim zasięgu. W minionych edycjach udział brali prelegenci z ponad 20 instytucji całej Polski. Dzięki wsparciu patronów wydarzenie nabiera rozmachu!

ogólnopolskie

III PSSCh w związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19 odbędzie się w formie on-line. Podczas wydarzenia prelegenci na żywo będą przedstawiali swoje komunikaty - zarówno prezentacje oraz postery, równolegle z wideochatem.

on-line

dla każdego

Sympozjum zostało przygotowane z myślą o każdym! Udział jest dostępny dla studentów, doktorantów oraz młodych naukowców. Jest to idealna szansa na pierwszą prezentację posteru czy wystąpienie.

Rejestracja

Termin rejestracji:termin rejestracji: 16.08. - 12.09.2021  

Rejestrację na III PSSCh rozpoczyna wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO. Rejestracja dotyczy uczestników chętnych wygłosić komunikat ustny lub posterowy jak i uczestników biernych. Rozpoczyna się 16.08 i kończy 05.09. [wydłużona do 12.09.2021 g. 23.59]

1

Po zarejestrowaniu należy przesłać abstrakt na adres iiipssch2021@gmail.com. Wzór abstraktu znajduje się pod przyciskiem Wzór abstraktu.

2

Rejestrując się akceptujesz Regulamin oraz zawarte w nim zgody. Regulamin znajduje się na stronie w zakładce Rejestracja.

3

Do 7 dni przed wydarzeniem należy dołączyć do zespołu konferencyjnego na platformie MS Teams. Instrukcja dołączenia oraz przewodnik po korzystaniu z platformy w trakcie wystąpienia znajdują się w karcie MS Teams.

4

 TERMIN REJESTRACJI I WYSŁANIA ABSTRAKTU UPŁYWA 12.09.2021r.    

UWAGA!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc po zarejestrowaniu się na Sympozjum nieprzesłanie abstraktu w terminie (do dnia 05.09.2021 roku będzie skutkować usunięciem osoby z listy uczestników oraz wystosowaniem dokumentu informacyjnego do nadrzędnej instytucji wskazanej w formularzu jak i zablokowaniem możliwości uczestnictwa w kolejnych edycjach PSSCh.

 
 

Warunki uczestnictwa

#

POLISH
YOUNG 
SCIENCE

 Uczestnicy mogą wybrać jedną formę wystąpienia: komunikat ustny lub komunikat posterowy. Nie przewiduje się możliwości wygłoszenia dwóch form lub wielokrotnej liczby komunikatów.   

Aby dołączyć do zespołu w Microsoft Teams (również na dzień testowy) należy posiadać konto Microsoft (@outlook.com,  @hotmail.com lub mail uczelniany na platformie Microsoft).

 DZIEŃ TESTOWY 

11.09.2021 9:00-21:00

 

kanał ogólny  

 W związku z możliwością wystąpienia problemów technicznych wszystkich Uczestników prosimy o przetestowanie kamerki, mikrofonu oraz widoczności udostępnianej prezentacji i posteru podczas Dnia testowego.