top of page
Ogólnopolska konferencja online
23-24 kwietnia 2022

Microsoft Teams
O Nas

Harmonogram

Aby dołączyć do głównej części konferencji należy kliknąć "SESJA PREZENTACJI",

Aby dołączyć do wybranego komunikatu Prelegenta podczas sesji posterowej, należy kliknąć odpowiedni kafelek  "POSTER NR"

SESJA POSTEROWA

 

SESJA PREZENTACJI

23-24.04.2022

POSTER
1

POSTER
2

POSTER
3

POSTER
4

POSTER
5

POSTER
6

POSTER
7

POSTER
8

POSTER
9

POSTER
10

O PSSCh 

IV Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne jest już czwartą edycją konferencji studencko-naukowych, które mają na celu zwiększenie potencjału naukowego młodych ludzi nauki.

Czwarta edycja również zostanie przeprowadzona w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Po zakończeniu Sympozjum zostanie utworzona Książka Abstraktów zawierająca streszczenia wszystkich wystąpień, natomiast uczestnicy otrzymają certyfikat poświadczający wygłoszenie komunikatu i udział w IV Pomorskim Studenckim Sympozjum Chemicznym.

Sympozjum jest całkowicie bezpłatne i ogólnodostępne - zarówno dla uczestników aktywnych jak i biernych. W ramach PSSCh młodzi prelegenci (studenci, doktoranci i młodzi naukowcy) mogą przedstawić wyniki swoich badań lub komunikaty o tematyce popularnonaukowej.

Udział we wszystkich edycjach PSSCh był, jest i pozostanie darmowy! Sympozjum jest organizowane przez studentów oraz doktorantów pragnących budować potencjał naukowy studentów i zachęcić do uczestnictwa w tego typu wydarzeniach.

darmowe

ogólnopolskie

PSSCh jest wydarzeniem o ogólnopolskim zasięgu. W minionych edycjach udział brali prelegenci z ponad 20 instytucji całej Polski. Dzięki wsparciu patronów wydarzenie nabiera rozmachu!

on-line

IV PSSCh odbędzie się w formie on-line. Podczas wydarzenia prelegenci na żywo będą przedstawiali swoje komunikaty - zarówno prezentacje oraz postery, równolegle
z wideochatem.

dla każdego

Sympozjum zostało przygotowane z myślą o każdym! Udział jest dostępny dla studentów, doktorantów oraz młodych naukowców. Jest to idealna szansa na pierwszą prezentację posteru czy wystąpienie.

Harmoogam

Rejestracja

Rejestrację na IV PSSCh rozpoczyna wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO. Rejestracja dotyczy uczestników chętnych wygłosić komunikat ustny lub posterowy jak i uczestników biernych. Rozpoczyna się 01.03.2022 r. i kończy 01.04.2022 r.

1

Termin rejestracji:

01.03. - 01.04.2022 r.

Po zarejestrowaniu należy przesłać abstrakt na adres rejestracja@pssch2022.pl do 01.04.2022 r. Wzór abstraktu znajduje się pod przyciskiem Wzór abstraktu.

2

3

Rejestrując się akceptujesz Regulamin oraz zawarte w nim zgody. Regulamin znajduje się na stronie w zakładce Regulamin.

4

Instrukcja z sposobem przeprowadzenia konferencji zostanie opublikowana w późniejszym terminie. 

TERMIN REJESTRACJI I WYSŁANIA ABSTRAKTU UPŁYWA 01.04.2022 r.  

UWAGA!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc po zarejestrowaniu się na Sympozjum nieprzesłanie abstraktu w terminie (do dnia 01.04.2022 roku będzie skutkować usunięciem osoby z listy uczestników oraz wystosowaniem dokumentu informacyjnego do nadrzędnej instytucji wskazanej w formularzu jak i zablokowaniem możliwości uczestnictwa w kolejnych edycjach PSSCh.

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa

Uczestnicy mogą wybrać jedną formę wystąpienia: komunikat ustny lub komunikat posterowy. Nie przewiduje się możliwości wygłoszenia dwóch form lub wielokrotnej liczby komunikatów. 

Aby dołączyć do zespołu w Microsoft Teams (również na dzień testowy) należy posiadać konto Microsoft (@outlook.com,  @hotmail.com lub mail uczelniany na platformie Microsoft).

#

POLISH
YOUNG 
SCIENCE

DNI TESTOWE
 

20-21.04.2022
16:00-21:00

 

W związku z możliwością wystąpienia problemów technicznych wszystkich Uczestników prosimy o przetestowanie kamerki, mikrofonu oraz widoczności udostępnianej prezentacji i posteru podczas Dni testowych. 

Kontakt
bottom of page